5 powodów by być sympatycznym

 

Ludzi nerwowych i nie mających do siebie dystansu nikt raczej nie lubi. Na ShowUp panują takie same zasady jak w życiu, dlatego jeśli jesteście niemili, możecie oczekiwać dokładnie tego samego od innych. Dlaczego warto być sympatycznym?

1. Sympatyczni ludzie dostają więcej żetonów

Jeśli myślicie, że widz nie odróżnia tych transmitujących, którym zależy tylko i wyłącznie na żetonach, od tych którzy chcą się dobrze bawić, a przy okazji zarobić, to się mylicie. Więcej widzów pojawia się na transmisjach osób sympatycznych, niż na transmisjach osób, które nie nawiązują żadnego dialogu z widzem. Zachowują się jakby mówiły: daj żetony i spadaj.

2. Sympatyczni ludzie zdobywają wiernych fanów

Obrażając stałych bywalców ShowUp skazujesz się na to by poznawać wciąż nowych ludzi. W życiu codziennym na pewno znasz kilka osób, które inni omijają szerokim łukiem. Dlaczego tak się dzieje? Bo ich poznali i nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. Tak samo jest na ShowUp. Jeśli nie szanujesz widza, jeśli traktujesz go źle, nie wróci ponownie na Twoją transmisję, a jeśli wróci to po to by Cię hejtować.

3. Sympatyczni ludzie to tacy, na których transmisje się czeka

Warto dbać o widzów i swoich fanów, bo jeśli to robisz i nie czekasz na nich obgryzając paznokcie i zastanawiając się czy ktoś się pojawi to Twoi fani czekają na Ciebie. Jeśli zastanawiasz się dlaczego jakiś transmitujący po paru sekundach od jego pojawienia się na transmisji zgromadził kilkaset widzów, to znaczy tylko, że oni czekali na jego pojawienie się.

4. Sympatyczni ludzie to tacy, których się nie zapomina

Często ludzie znikają z ShowUp, pojawiają się nowi, ale nie każdego da się zastąpić. Niektórzy z transmitujących są „legendarni” 😉 O nich się wspomina, za nimi się tęskni, zastanawia się czy jeszcze kiedyś wrócą. Niektórzy wracają, inni nie, ale ShowUp pamięta takich transmitujących.

5. Sympatyczni ludzie zdobywają przyjaciół

Zdobycie przyjaciela na SU nie jest takie łatwe. Jednak jeśli nikogo nie hejtujesz, szanujesz swoich widzów, nie starasz się za wszelką cenę być gwiazdą portalu, zdobywasz sympatię. Nawet gdy ktoś Ci zazdrości nie okaże tego.

Na pewno kilka osób powie teraz: „olać to, a ja i tak wolę być hejterem” 😉 Każdy bawi się tak jak lubi, tyle, że hejter bawi się u nas zdecydowanie krócej niż ktoś sympatyczny 😉

Bawcie się. Pozdrawiam i Show up 🙂