5 powodów, dla których widz nie zostanie na Waszej transmisji

 

Każdemu transmitującemu zależy na tym by mieć widzów. Kiedy masz widzów, choć tego nie widzisz zmieniasz się na swojej transmisji. Nabierasz pewności siebie, a wszystko wydaje się lepsze. Popularność na ShowUp nie zależy tylko od urody, młodości, czy innych cech, które uważacie za oczywiste. Dziś transmitować może każdy, ale uwierzcie mi, nie każdy zdobędzie widzów.

Dlaczego widzowie wchodzą, a potem opuszczają Waszą transmisję?

1. Jesteście nudni. Nie macie celu. Na kamerce niewiele widać, nic też nie słychać. Widz opuszcza Waszą transmisję po 1-2 minutach. Jeśli Waszą transmisję zapowiada ciekawe zdjęcie desperat zadaje Wam jakieś pytanie. Kiedy nie odpowiadacie, odchodzi.

2. Wasz cel jest bezsensowny lub desperacki: zrobię wszystko, ubiorę jeszcze jedną pomarańczową bluzę w rozmiarze XXXL. Po pierwsze widz nie lubi desperatów, po drugie widz SU przychodzi tu by zobaczyć to czego nie widzi na co dzień. Bluzy dresowe są dość powszechne.

3. Więcej chęci niż możliwości. Chcecie zrobić wyjątkowe show, ale źle wybraliście sposób by dobrze go zrobić: ruszacie się za szybko, a kamerka nie nadąża za Wami, staracie się zrobić striptiz, ale robicie to w taki sposób, że widz marzy o tym by zobaczyć Was ponownie w ubraniu.

4. Wchodzicie na swoją transmisję, ale nie interesujecie się widzami, ignorujcie ich, a cały czas poświęcacie na oglądanie innych transmitujących.

5. Zdjęcie zapowiadające Waszą transmisję nie odpowiada ani celowi, ani temu co się na Waszej transmisji dzieje. W tym przypadku zatrzymacie widza na parę minut, ale kiedy się zorientuje, że został „nabity w butelkę” może już zawsze omijać Wasze transmisje.

Jeśli chcecie się dobrze bawić na SU pamiętajcie, by nie popełniać tym błędów, o których tak pięknie napisałam powyżej 😉

Pozdrawiam Show up 😉