5 rzeczy, których nie wybaczą widzowie

 

Warto sobie przypomnieć nie tylko te rzeczy, które szczególnie działają na Waszych widzów, które pozytywnie wpływają na ich nastrój, ale też te które nie przysporzą Wam sympatyków. Czasem popełnia się pomyłki, a pomyłki na Showup skutkują tym, że nie dostajecie żetonów.

1. Na transmitującego trzeba bardzo długo czekać.

Jeśli masz czas na to by wybrać zdjęcie do transmisji to masz też czas na to by zostać z widzami. Po co ustawiać transmisję i znikać na kilkanaście minut? O tym, że potrzebujesz pójść do toalety lub o tym, że gotujesz obiad, musisz myśleć wcześniej. Nie powinno się włączać transmisji i znikać. To irytuje widza.

2. Jest cel, są żetony, a transmitujący znika

Nie musisz siedzieć na transmisji do czasu aż zrealizujesz cel, szczególnie gdy nie ma chętnych by dokładać się do celu. Jednak nie znikaj nie mówiąc nic nikomu. Możesz w opisie ustawić godzinę, do której jesteś i w ten sposób nikt nie poczuje się obrażony, że dał żetony, a transmitujący zniknął bez słowa.

3. Transmitujący obraża swoich widzów

Jeśli myślisz, że dobrym pomysłem jest mówienie widzom, że nie stać ich by Ci przelać żetony to jesteś w błędzie. Jeśli coś takiego pojawi się żartem, może przejść jako forma żartu. Nie powinno się jednak mówić, że widzowie to biedaki bez kasy i nie dają żetonów, bo nie mają. Zakładanie, że ktoś nie daje żetonów bo nie ma jest błędne. Może po prostu nie podoba się mu Twoja transmisja?

4. Na transmisji bawi się tylko Transmitujący

Tak jest wtedy, gdy transmitującego w ogóle nie interesują widzowie. Sam ze sobą dobrze się bawi, nie nawiązuje żadnego dialogu z widzem, nie odpowiada na czacie, nie odpowiada na transmisji, nie organizuje privów.

5. Transmitujący nie realizuje celów

To jest ta rzecz, za którą nie wystarczy powiedzieć „przepraszam”. Widzowie ShowUp dzielą się między sobą opiniami o transmitujących, więc jeśli ktoś stale zawodzi widza nie pomoże mu nowy kolor włosów, nowy nick i nowa osobowość na ShowUp. Widzowie nie chcą przeprosin, chcą show, za które zapłacili żetonami.

Mam nadzieję, że nawet jeśli już popełniliście niektóre z tych błędów, teraz będziecie ich unikać.

Bawcie się Show up 🙂