5 ważnych zasad transmisji

 

Wiele nowych osób trafia na ShowUp więc chcę przypomnieć najważniejsze zasady transmisji, tak by wszyscy byli zadowoleni, każdy zyskał żetony, a nikt nie zarobił bana 😉

Zasady na transmisjach:

1. Nie podajemy swoich danych osobowych – nie czujcie się zmuszeni do podawania miejsca swojego zamieszkania, dzielnicy, ulicy, peselu, daty urodzenia, imienia i nazwiska. Nikt nie może od Was tego wymagać, a bezpieczniej dla Was nie ujawniać takich danych.

2. Nie obrażamy innych – transmisja polegająca na tym, że Transmitujący i widz obrzucają się obelgami to nie jest transmisja, to jest walka, a ShowUp to nie jest ring bokserski. Każdy przychodzi tu odpocząć, na chwilę relaksu, po to by się dobrze bawić.

3. Banujemy hejterów – na pewno znacie już to z innych miejsc w Internecie. Mówi się „nie karm trolla”. Nie „karm” znaczy nie dyskutuj z nim, nie prowokuj jego agresji, nie przedstawiaj własnych argumentów. Hejter nie przychodzi do Ciebie z potrzebą dyskusji. Przychodzi po to, by Cię obrazić. Dyskusja z nim to strata czasu oraz utrata widzów, których hejter może odstraszyć.

4. Nie robimy „hejterskich transmisji” – nie rób transmisji, których treścią jest hejt wymierzony w kogoś.

5. Robimy własne transmisje – w czasie transmisji nie puszczamy plansz z napisami, memów, cudzych filmów, screenów z innych transmisji. To jest nasza transmisja.

Trzymanie się tych zasad na pewno ułatwi Wam odnalezienie się na ShowUp.

Pozdrawiam i życzę udanej zabawy 🙂