Ania Lisewska – bije seksualny rekord

Ania Lisewska doszła do wniosku, że nie ma sensu kogoś mordować by zostać gwiazdą i znalazła lepszy sposób na to by dotrzeć na pierwsze strony gazet.

Kiedy pojawiły się pierwsze informacje, o tym że Polka bije seksualny rekord, wszyscy uważali to za żart. Jednak to nie jest żart.

Ania ma 21 lat i jest z Warszawy. Uważa, że Polki są zbyt mało wyzwolone, boją się swojej seksualności i nie potrafią mówić otwarcie o seksie. Jest w tym sporo racji ponieważ większość Polek ma w planach jedynie seks małżeński przy zgaszonym świetle. Ania początkowo prowadziła blog erotyczny, ale nie miał on zbyt wielu wejść. Ponieważ dziewczyna nie jest związana z branżą erotyczną, a na co dzień pracuje jako grafik, rekordy bije tylko w weekendy. Ma zamiar objechać cały świat i zaliczyć 100 000 facetów.

Z tego co ostatnio można było usłyszeć o jej rekordzie, ma już na swoim koncie seks z ponad czterystoma mężczyznami. Jak myślicie uda jej się zaliczyć 100 000 facetów zanim stuknie jej 40-stka?

Złośliwi twierdza, że w tym tempie to zaliczanie zajmie jej jeszcze 20 lat. Być może w przyszłym roku Ania zdecyduje się bić rekord Guinnesa w ilości zaliczonych facetów w ciągu 24 godzin. Na dziś ten rekord wynosi 919 mężczyzn.

Czy ktoś jeszcze miałby ochotę pobić ten rekord, poza oczywiście Anią Lisewską?