Bajka? Bzdura!

 

Mitów na temat SU jest bardzo wiele, czasem nie wiem, czy się śmiać czy płakać kiedy czytam na temat tego co się dzieje na ShowUp.Tv.

Każdy ma prawo do tworzenia własnych bajek, ale nie każdy musi w nie wierzyć 😉 Mit, który mnie ostatnio ubawił mówi o tym, że na naszym portalu nie ma miejsca dla kobiet puszystych, że nikt ich tu nie lubi, a transmisje mogą tu robić tylko prawdziwe modelki. Sami przyznacie, że jest to bzdura. Faktycznie na SU jest bardzo dużo kobiet, które mogłyby zostać modelkami, ale jest też całkiem spora grupa puszystych. Mają one swoich widzów, więc wydaje mi się, że nie można powiedzieć o SU iż jest to miejsce, gdzie transmitująca musi mieć figurę i wymiary modelki.

Inna bajka mówi o tym, że na SU o wiele więcej widzów mają blondynki niż brunetki. Ja tego nie widzę, ale być może ktoś zrobił jakieś poważne obliczenia i na ich podstawie napisał taką bajkę? Jeśli to się potwierdzi będziemy mieli na SU plagę zmian koloru włosów. Ponieważ kolejna bajka mówi o tym, że połowa Polaków się tu pokazuje wygląda na to, że będzie nas można łatwo poznać kiedy wszyscy zmienimy kolor włosów na blond 😉 Proponuję wybrać jakąś konkretną markę farby i numer koloru. Może przy okazji wprowadzimy jakąś światową modę 😉

Jeśli znacie inne ciekawe bajki o SU możecie opowiedzieć 🙂

Pozdrawiam ShowUp