Ban za „pokaż”

Ostatnio wymyśliliście bardzo ciekawą rzecz:”ban za pokaż”;) Transmitujący wprowadza taką informację w opisie lub nawet w celu.
Każdy kto zaczyna przygodę na SU jako Transmitujący na pewno od razu zauważy, że wielu ludzi wchodzi na transmisje innych tylko po to by robić zamieszanie, wygrywać własne cele, prowokować kłótnie, czy nawet obrażać Transmitującego.
Spora część tych ludzi, których celem jest zamieszanie, a nie zabawa ciągle pisze na czacie: pokaż to, pokaż tamto. Oczywiście ludzie ci nie patrzą na cel, ani też nie mają zamiaru przekazywać Transmitującemu żetonów. Ci którzy robią pierwsze transmisje starają się nie reagować na takie zaczepki i nie wdawać się w spory. Ci którzy już znają Su radzą sobie lepiej, wykorzystując możliwości banowania osób, które nie wnoszą niczego do transmisji, przeszkadzają innym i żądają show, za które nie zamierzają przekazać żetonów.
Ban za „pokaż” jest więc całkiem dobrym pomysłem, który zniechęci do tego by ciągle domagać się od Transmitujących „zachęt”. Zabawa polega na tym, by Transmitujący i oglądający czuli się dobrze, a nie na tym by Transmitujący czuł się obrażany, a oglądający oszukiwany. Ważne jest by przychodzić na Su z dobrym nastawieniem. Internet jest pełen ludzi, którzy chcą tylko wyładować swoje frustracje. Transmitujący nie widzi oglądających, nie wie czy ci którzy najgłośniej krzyczą „pokaż” i „zachęć” to nie są zwyczajne trole Internetowe.
Bawmy się na Su, nie robiąc sobie na złość.

Pozdrawiam wszystkich i Show Up 🙂