Biusty sztuczny vs naturalny

Biust nie musi być duży by przyciągał spojrzenia. Nie musi być naturalny by wyglądał kusząco. Nie musi być sztuczny by był jędrny.

To jak duży macie biust dziewczyny, nie decyduje o tym, czy przyciągacie więcej widzów, więc możecie o tym zapomnieć . Inna sprawa to kształt. Kształt dla wielu jest ważny, ale to nie znaczy, że zaraz macie się dopasować do jakieś wzorca. Pomyślcie tak, czy sami chcielibyście oglądać stu tak samo wyglądających ludzi, którzy niczym się od siebie nie różnią? To, ze się różnicie od siebie to zaleta, nikt was nie pomyli z kimś innym. Zobaczcie na te znane panie, które tak bardzo się starały zmienić by dopasować. Większość z nich stało się ofiarami operacji, bo zawsze jest coś co trzeba skorygować.

Od biustu ważniejsze jest kuszenie, a tego można się nauczyć. Najlepiej od tych, które robią to lepiej. I z reguły te, które umieją kusić dostają za to „kuszenie” dużo więcej pieniędzy niż te które mają duży biust za sam jego rozmiar. Wystarczy porównać zarobki znanych aktorek, nawet w branży porno. Zawsze należy też wypróbować to wszystko czego nauczycie się obserwując, wtedy będziecie wiedzieć co działa.

A operacja biustu? Zrób ją jeśli naprawdę chcesz, jeśli czujesz, że to jest ważne, a nie po to by mieć więcej oglądających.

Trzymajcie się i ShowUp