Brunetki, blondynki, ja wszystkie was dziewczynki…

Od lat w różnych dyskusjach toczy się „walka” między blondynkami i brunetkami. Które są ładniejsze? Które z nich są lepszymi kochankami, które mają lepsze ciało? Z którymi łatwiej się rozmawia, które są bardziej chętne na przeżycie przygody itp.?

Nietrudno się domyślić, że w serwisie znaleźć można dziesiątki dziewczyn zarówno z jednym, jak i z drugim kolorem włosów. Które z nich cieszą się większą popularnością? Naprawdę ciężko powiedzieć… Wydaje się, że idą łeb w łeb… No ale przecież zwycięzca może być tylko jeden. Tak więc jakie jest wasze zdanie? Jakie dziewczyny wolicie?

Jesteście fanami brunetek, dziewczyn o pięknych, tajemniczych ciemnych włosach? Kobiet, które potrafią rozpalić wszystkie zmysły, które robią wrażenie (w większości wypadków chyba słusznie) bardzo niegrzecznych i spragnionych ostrej zabawy?

Czy może wolicie „niewinne” blondynki? Dziewczyny, które robią wrażenie słabych, bezbronnych, spokojnych? Które wydają się prosić o opiekuna, o kogoś kto otoczy je swoją opieką? Dziewczyny, które swoim niewinnym wyglądem „oszukały” już niejednego nieostrożnego „marynarza” wodząc go na pokuszenie?

Jak to z wami jest?