Chcesz sobie dorobić? Pokaż się!

Jak się okazuje, zdecydowana większość użytkowników ShowUp.tv – zarówno Ci przed obiektywem kamery, jak i Ci po drugiej stronie, uważają serwis za świetne miejsce do zarobienia pieniędzy. Co prawda większość z nich uważa, że kokosy zarobią tylko nieliczni (szczęściarze), jednak wszyscy jednogłośnie uważają, że na codzienne wydatki da się zarobić.

Wniosek z tego wydaje się bardzo prosty. Jeśli cierpisz na brak gotówki, jeśli chciałabyś zarobić trochę grosza – a przy odrobinie szczęścia całkiem przyzwoitą ilość złotówek, bez wychodzenia z domu, to po prostu przełam się i pokaż się. Przestań się krępować i zwyczajnie pokaż się „światu” – podglądaczom.

Wielu użytkowników wstydzi się pokazać swoją twarz i dlatego w ogóle nie podejmuje próby zaistnienia w serwisie. A przecież jeśli wstydzisz się pokazać swoją buzię, to w ogóle nie musisz tego robić! Oczywiście ukazując buźkę można dużo łatwiej coś zarobić (no i skuteczniej przyciągnąć widzów), jednakże i bez niej jest to możliwe.

Moim zdaniem warto się nad tym naprawdę zastanowić – i ostatecznie „wyjść z cienia”. A co Wy o tym sądzicie? Dlaczego jeszcze nie spróbowaliście sił przed kamerką?