Ciekawe transmisje

 

Ciekawa transmisja to najczęściej transmisja posiadająca jakiś scenariusz. O tym, że tak właśnie jest możecie przekonać się oglądając transmisje tych transmitujących, którzy pojawiają się na Su od czasu do czasu i gromadzą bardzo dużą widownię.

Jeśli chcecie zdobyć widzów warto dowiedzieć się jak to robią ci, którzy mają tych widzów wielu. Przyciągnąć na Wasze transmisje może coś nietypowego, czego nie posiadają inni transmitujący, lub co jest poszukiwane. Znajdując własną „niszę” znajdujecie też widzów wyselekcjonowanych, takich którzy chcą oglądać to co im proponujecie. W ten sposób unikacie też niepotrzebnych pytań. Nie pojawiają się listy żądań, których spełniać nie chcecie.
Jeśli jednak nie posiadacie takiego „wyróżnika”, który pomógłby Wam w zdobyciu kręgu wiernych widzów, możecie postawić na „dobrą historię”. Widzowie przychodzą na Su w poszukiwaniu jakiejś rozrywki, nie szukają prawdy, tylko jakiejś historii. Nie musicie się bronić przed fikcją. Kiedy ktoś pyta skąd jesteście możecie podać dowolne miasto, które pasuje Wam do historii. Czasem widzowie na SU potrzebują określenia transmitującego w jakimś miejscu. Nie daje im spokoju póki nie poznają odpowiedzi na swoje pytania. Wspominałam, że bardzo dobrym pomysłem jest uzupełnianie profilu. Dzięki temu unikniecie wielu pytań. Jeśli nie chcesz mówić skąd jesteś, nie chcesz też taktycznie skłamać, zawsze można wpisać: Nibylandia, Suche piaski, Armagedon Country lub dowolnie wybraną zmyśloną nazwę.

SU to miejsce gdzie można się bawić i warto to wykorzystać, nie jesteście w konfesjonale, nie musicie wyznawać całej prawdy 😉

Bawcie się, pozdrawiam Show Up 🙂