Co kręci facetów?

 

Mężczyźni i kobiety mają nieco inną wyobraźnię i nieco inaczej podchodzą do erotyki. Mówi się, że mężczyznę można bardzo łatwo podkręcić, wystarczy pokazać trochę ciała. Jest to prawda.

Na wstępie powinien ten tekst się zakończyć, ponieważ wiecie już co kręci facetów 🙂 Problem jednak w tym, że oni bardzo łatwo się nudzą i wciąż szukają odmiany. To „trochę ciała” musi się więc zmieniać. Kobiety powinny zawsze czymś zaskoczyć. Może to być fryzura, makijaż, ubranie lub cokolwiek, co mężczyzna może uznać za odmienne od codzienności.

Mężczyźni nie lubią gdy kobieta jest bierna i znudzona, gdy wydaje się, że jest sama dla siebie tak ważna, że nie interesuje jej nic innego. Na Su wygląda to tak, że gdy transmitująca podtrzymuje kontakt z widzami, stara się przykuć ich uwagę, ma większe grono widzów, zyskuje też widzów stałych.
Kobiety, które potrafią grać na męskiej wyobraźni, zawsze zdobędą uwagę mężczyzn. Mężczyźni to wzrokowcy, najłatwiej do nich przemówić ciałem. Im to ciało piękniejsze tym więcej mówi 😉 Męskie tajemnice szybko odkryjecie śledząc na Su popularne transmitujące. Choć czasem facet powie, że dla niego liczy się wnętrze, zwykle tego wnętrza nie zauważy, gdy nie zauważy „zewnętrza” 😉

Życzę Wam dobrej zabawy na transmisjach.

Pozdrawiam Show Up 🙂