Co lubią widzowie ShowUp?

 

Jeśli zastanawiacie się jakiego typu ludzie przychodzą na Wasze transmisje i co może się im spodobać ten wpis jest właśnie dla Was.

Widzowie ShowUp to ludzie tacy sami jak ci, których spotykacie na ulicach. Nie są ani lepsi, ani gorsi od Waszych znajomych, czy sąsiadów, jednak ze względu na charakter naszego portalu możecie ich poznać z tej strony, z której nie poznają ich inni. Marzenia i fantazje mogą być bardzo różne, a jeśli ktoś prosi Was o coś nietypowego nie musi to znaczyć zbyt wiele. Ciekawość może być silniejsza od innych potrzeb.

Z powodu tej ciekawości pojawiają się tak bardzo irytujące Was pytania: skąd jesteś, jak masz na imię, jesteś w związku, gdzie pracujesz? Jeśli nie chcecie na nie odpowiadać, nie musicie, ale one i tak będą padać. Wasi widzowie są ciekawi, co z tego że przychodzą tu zobaczyć show? Ciekawość każe im zadawać osobiste pytania. Jeśli dla widza transmitujący jest szczególnie atrakcyjny będzie mu zadawał wiele pytań, nie przestanie dopóki nie otrzyma odpowiedzi.

Widzowie lubią uśmiechnięte, sympatyczne twarze. To chyba oczywiste. Spotykając różnych ludzi na ulicach, także chętniej patrzycie na te twarze, które wydają się sympatyczne, szczere i otwarte. Uroda tak w życiu codziennym jak na ShowUp nie zawsze zagwarantuje Wam to, że zdobędziecie sympatię widzów. Trzeba zawsze traktować kogoś tak jak samemu chciałoby się być traktowanym. Zobaczcie jak ważną i dającą wiele przyjemności rzeczą jest wzajemny szacunek pomiędzy transmitującym, a widzem. Jesteśmy na ShowUp. Tu nikt nie jest lepszy lub gorszy od kogoś innego.

Widzowie lubią konkretne cele i wywiązujących się z nich transmitujących. Jeśli wyznaczasz cel, zrealizuj go. Jeśli umawiasz się na konkretną rzecz na priv, nie mów że nie wiesz o co chodzi. Uczciwe relacje pomiędzy widzem, a transmitującym wymagają, by obie strony dotrzymywały obietnic.

ShowUp to miejsce stworzone do tego by się bawić. Bawmy się więc wspólnie 🙂

Pozdrawiam Show up 😉