Co nas kręci, co nas podnieca?

 

Znacie ten tekst: „bo to co nas podnieca to się nazywa kasa… a to co nas podnieca to czasem też jest seks”. Wygląda na to, że jedyne co nas podnieca naprawdę to kasa 😉

Opuszczając na temat „kasy” zasłonę milczenia 😉 porozmawiajmy o tym co nas podnieca, a co kasą nie jest. Zdecydowanie trudniej podniecić kobietę niż mężczyznę używając kamerek internetowych. Mężczyzna jak to mówią stworzenie proste, więc podnieca go byle co… no może nie byle co, ale wszystko to co widzi może go wprowadzić w stan podniecenia. Kobietę można podniecić rozmową i zapachem. W przypadku kamerek nie można uwodzić zapachem, więc ten temat sobie daruję.

Choć mężczyznę łatwo podniecić ma on także swoje preferencje, o które można go nie podejrzewać. Mężczyźni – widzowie SU lubią show, teatr, przedstawianie. Jeśli podczas transmisji na czacie kilka osób zwraca transmitującej uwagę: „zdejmij ten stanik tańcz w koszulce” oznacza to, że choć transmitująca uważa, że jej rozpięty stanik podoba się widzom niekoniecznie jest to zgodne z prawdą. Widza trzeba słuchać, bo nie za często macie w pomieszczeniach, z których robicie transmisję lustra. Lustro pomogłoby Wam się zorientować jak naprawdę wyglądacie. Gdy nie macie luster trzeba polegać na tym co mówią widzowie. Zdarzyło mi się oglądać transmisję, gdzie widzowie bardziej byli zainteresowani rozmową z transmitującą niż tym by ona zrobiła striptiz. Nie wszystko jest więc takie oczywiste jakby się wydawało.

Mężczyźni robiący transmisje z myślą o kobietach mają przed sobą znacznie trudniejsze zadanie. Muszą zachęcić oglądające ich panie do rozmowy. Jak to zrobić? Kobiety zwracają uwagę na wygląd, więc na pewno większe szanse na to by przyciągnąć ich uwagę ma mężczyzna zadbany, taki który przed wejściem na transmisję spędził trochę czasu przed lustrem. Co pokazać? Powiedzmy tak… wszystko powyżej pasa, a resztę zachować w tajemnicy 😉 I to panowie nie jest żart gdy rozmawiamy o paniach – widzach, które miałyby Wam ofiarować żetony za show. Jeśli robicie własny show, a nie otrzymujecie od kobiet nawet żetonów sympatii oznacza to, że coś robicie źle. Tak jak w przypadku pań transmitujących, także panowie powinni słuchać widza. W tym wypadku słuchać jego milczenia, które dowodzi zupełnego braku zainteresowania.

Bawcie się ShowUp 🙂