Co nas kręci?

 

Co cię kręci? Co kręci jego? Co kręci ją? Ile osób tyle odpowiedzi. Nie można z góry założyć, że coś jest sexy, a coś innego nie.

Da się zauważyć, że na SU pojawia się fala zupełnie nowych rodzajów transmisji. Po Eurowizji jest więcej transseksualistów, którzy chyba wcześniej nieco się obawiali transmisji na SU. Nie ma czego się tu bać, bo Su to jedno z niewielu miejsc w sieci gdzie możesz być sobą i nikt nie ma prawa Cię oceniać. Kolejną grupa osób, które widzę trochę częściej niż dawniej to transmitujący zainteresowani tematyką BDSM. Nie każdy wie o co chodzi, ale zwykle są to transmisje adresowane do osób, które wiedzą o co w tym chodzi.
Pogaduchy to kolejne transmisje, które możecie częściej zobaczyć. Niektórzy mogą nie rozumieć, ale to jest część SU. Ploty i pogaduchy to jest to czym żyjemy na co dzień. SU to nie tylko erotyka. Można pogadać, można posłuchać muzyki, można poplotkować. Można przy okazji nauczyć się jak flirtować z dziewczynami czy z facetami, nie czując takiego skrępowania jak w życiu codziennym. SU w dużym stopniu zapewnia wam anonimowość i ochronę, wyjątkiem są te osoby, które same pragną przestać być anonimowe.

W takim miejscu jak SU nie powinno pojawiać się pytanie: dlaczego ciebie to kręci? Tu jest miejsce tylko na akceptację i tolerancję. Wszyscy jako odwiedzający SU wymagamy szacunku i szanujemy innych. No chyba, że ktoś nas nie szanuje, a wtedy… ban 😉

Bawcie się dobrze, pozdrawiam Show Up 😉