Co z tym gender ?

 

ShowUp zawsze było miejscem otwartym, miejscem, gdzie można porozmawiać o wszystkim. Miejscem, gdzie można być tym, kim obawiamy się być w życiu prywatnym, codziennym. Na SU zawsze ceniło się otwartość i akceptowano odmienność. Jednak pojawiło się gender i nie da się ukryć, że są osoby mające z tym pewien problem.
Podejdę do tej sprawy jak najprościej. Chcę by każda strona była zadowolona i abyście się wzajemnie rozumieli.
Jeśli mężczyzna urodził się w ciele kobiety albo kobieta urodziła się w ciele mężczyzny, albo ktoś nie czuje się ani kobietą, ani mężczyzną, nie chce być klasyfikowany, to nie jest to problem takiej osoby. Problemem jest reakcja otoczenia. Zwykle kobieta uwięziona w ciele mężczyzny lub mężczyzna w ciele kobiety, po prostu nie mają wyboru. Nie może sobie wybrać kim chce być. Biologia się pomyliła.
Jaki mamy problem? Chciałabym żebyście zrozumieli pewną rzecz. Kobieta choć ma ciało mężczyzny, myśli o sobie jako o kobiecie. Ona nikogo nie chce oszukać. Nikogo nie „nabiera”. Ona jest kobietą, nie kłamie, że nią jest. To samo dotyczy mężczyzn uwięzionych w ciele kobiety. Tacy ludzie nie kłamią, nie chcą Was oszukać. Chcą być sobą, tak jak Wy przychodząc na ShowUp chcecie być sobą.
Jeśli nie akceptujecie kogoś, tego kim jest, jego wyglądu, czy sposobu bycia, po prostu unikajcie takiej osoby. Mówienie o tym, że ktoś oszukuje, bo podaje się za kobietę/mężczyznę, a wcale tak nie jest, trochę nie ma sensu. Musicie zaakceptować, że są ludzie inni niż Wy. Nie musicie się z nimi kontaktować, nie musicie ich transmisji oglądać. Zaakceptujcie, że ludzie są różni.

Pozdrawiam i show up 🙂