Coraz więcej mężczyzn robi transmisje na ShowUp

Jak to statystyki potrafią nas czasem zaskakiwać 🙂 Okazuje się, że na ShowUp pojawia się coraz więcej transmitujących panów.
Jest to na pewno bardzo ciekawa sprawa, zwłaszcza że inne statystki wróżą Wam panowie spory sukces. Kobiety szukają w internecie erotyki i to niewiele rzadziej niż panowie. Macie więc duże szanse by na ShowUp zdobyć popularność. Tym bardziej, że coraz więcej pań otwarcie mówi o swoich fantazjach i potrzebach. Jednak chociaż statystki są po waszej stronie musicie pomóc sobie robiąc ciekawe transmisje.

A co to jest ciekawa transmisja? Nie to, nie to i nie to… co myślicie 😉 Zakładając, że przeznaczacie swoje transmisje dla kobiet, pamiętajcie że kobiety są bardzo spostrzegawcze. Wiedzą kiedy oglądacie transmisje innych kobiet na su i co robicie 😉 I bardzo często wcale im się to nie podoba. Kobieta, która chce z Wami dzielić czas raczej chciałaby żebyście poświęcali jej uwagę.

Na pewno jest to bardzo fajna sprawa, że na ShowUp pojawia się coraz więcej panów, ale… niech ilość przejdzie w jakość pokazów 🙂
Czego Wam serdecznie życzę

Pozdrawiam ShowUp