Coś innego niż seks?

 

Wciąż mówi się o ShowUp jako o miejscu, gdzie są najgorętsze pokazy erotyczne w polskim internecie. Znajdziecie tu jednak także gorące dyskusje, transmisje muzyczne, a nawet kabarety. Jeśli ktoś nie chce robić transmisji erotycznych nie musi ich robić. Może mieć kanał na ShowUp podobny do kanałów na YouTube, z tym wyjątkiem, że na ShowUp od razu będziecie mieli więcej widzów i od razu możecie tu zarabiać. Jeśli chodzi o zarabianie na YouTube zwykle jest to proces długotrwały, zajmujący nawet kila lat.

ShowUp to dobre miejsce dla każdego showmana. Łatwo się tu odnaleźć, bo przychodzą tu bardzo różni ludzie. Początkujący od razu ma widzów, co też jest ważne, bo daje poczucie sukcesu. Nie tak łatwo o sukces w internecie. Jeśli więc macie ambicje być kimś kogo się cytuje, kogo się wspomina, o kim mówi się znajomym, pomyślcie, co chcielibyście pokazać. Świat nie kończy się na erotyce. Jeśli w temacie erotyki nie macie nic do powiedzenia, nie znaczy to, że nie możecie być gwiazdą ShowUp.

Czego ludzie szukają na ShowUp? Jak myślicie? Nie szukają tylko seksu czy erotyki, szukają bardzo różnych rzeczy. Może szukają czegoś co Ty robisz dobrze? Może nie rozbierasz się dobrze, ale potrafisz rozśmieszyć ludzi? Może znasz się na muzyce, może potrafisz rozmawiać? Pokazy na ShowUp mogę odradzić tylko tym, którzy są nudni.

Pozdrawiam, bawcie się i show up 😉