Czasem warto wrzucić na luz

 

Co zrobić kiedy jesteś spięty/spięta i nie możesz sobie znaleźć miejsca? Wchodzenie na transmisję może być ryzykowne, ale z drugiej strony znajdziesz tu kogoś kto zechce pogadać.

Są pewnie jakieś badania, które mogłabym zacytować na temat tego, że alkohol nie przynosi spokoju, a utrata przytomności po wypiciu nie sprawia, że problemy znikają. Łatwiej można pozbyć się ciężaru dzieląc go z kimś innym, nawet zupełnie obcym człowiekiem. Właściwie działa to najlepiej kiedy problem powierzasz zupełnie obcym ludziom 😉 Nie wiem jaki jest tego mechanizm, ale rada jest skuteczna.

Kiedy macie kiepski nastrój warto zrobić sobie wieczór na pogaduchy. Kto wie jak taki wieczór się skończy, bo niewykluczone, że nastrój Wam się poprawi i zrobicie mega show 😉 Gdy jesteście w dołku trudno będzie Wam zrobić dobry show bez przygotowania i wiedzy o tym, że po drugiej stronie ogląda Was ktoś kto Wam kibicuje, dla kogo w jakimś sensie jesteście ważni. Transmisja depresyjna może Was tylko dodatkowo frustrować.

Jeśli nie macie z kim dzielić smutków, wpadajcie na Su, bo tu cały dzień i całą noc jest ktoś z kim można pogadać. Jednego czego nie warto tu wyrzucać to gniew. Gniew możecie wyrzucić w innych miejscach 😉

Pozdrawiam 🙂 Show up!