Czy wielkość jest ważna?

Przeglądając transmisje ShowUp nie można nie zauważyć, że macie swoje ulubione wielkości. Oczywiście sprawę tych wielkości praktycznie zawsze ustalają faceci.

Jaka wielkość piersi jest optymalna? Trudno was zadowolić, bo duże są za duże, a małe są za małe. Idealna dziewczyna ma rozmiar biustu… w kropeczki każdy sobie wpisze swój ideał, bo większość z oglądających ma własny.

Być może nie chodzi tu więc o wielkość, tylko o kształt albo proporcje? Szczupłe dziewczyny z dużym biustem bardziej wam się podobają niż nieco tęższe też z dużym biustem. Na pewno dziewczyna, która wie jak pokazać niezbyt duże piersi w bieliźnie będzie oglądana bardzo chętnie, bo fajna bielizna też jest ważna.

Faceci to inna sprawa, bo chcecie się pochwalić wielkością i tu rozmiar ma znaczenie przede wszystkim dla was samych i dla innych facetów, w których wzbudzacie zazdrość. Kobiety trudniej zrozumieć, bo nie szukają długości i wielkości, ale tego czegoś, czego nawet nie umieją za bardzo wyjaśnić. Więc zrozumienie tego czego chcą jest znacznie trudniejsze.

Oglądam transmisje, czytam wasze komentarze i wyciągam takie wnioski, że wielkość tak naprawdę nie ma dla was zbyt dużego znaczenia. I to chyba dobre podejście, bo przede wszystkim na ShowUp liczy się to by dobrze się bawić i fajnie spędzać tu czas.

Pozdrawiam wszystkich!