Czym jest ShowUp

Osoby, które wchodzą na SU po raz pierwszy kojarzą to miejsce tylko z erotyką, dlatego często się dziwią widząc co się tu naprawdę dzieje. A dzieje się wiele bardzo różnych rzeczy. Trzeba polubić „wyboje”.

Nie muszę tego mówić tym, którzy lubią SU takim jakie jest i czują się tu dobrze, budują tę społeczność i coś do niej wnoszą, dbając by było to przyjemne miejsce. Wchodzisz, robisz transmisje lub oglądasz i dobrze się bawisz. Nie wybiera się SU dlatego, że jest to konieczność. Większość ludzi przychodzi, bo właśnie tu znajduje dobrą rozrywkę. Nuda niestety dotyka każdego tak samo jak samotność. Jeśli jest miejsce w sieci, gdzie można się dobrze bawić warto zaglądać tam częściej.

Na pewno na SU jest wielu weteranów spotkań w sieci, którzy wypróbowali już wielu innych miejsc, ale nigdzie nie zostali na dłużej. Na pewno też wiecie, że SU budzi emocje i kontrowersje, a wchodząc tu człowiek czuje się jakby wchodził do zakazanego, ale bardzo ekscytującego miejsca.

Erotyka jest częścią tego klubu, a w czasie swojej transmisji można oglądać transmisje innych, można komentować, uczestniczyć w kilku konwersacjach przy „różnych stolikach” tego klubu jakim jest Su.
Co więc można tu znaleźć? 😉 Chyba lepszym jest pytanie: czego tu nie ma?

Życzę dobrej zabawy i ShowUp 🙂