Dlaczego warto się zarejestrować na ShowUp.tv?

 

Nie wszyscy widzowie ShowUp.tv mają tu swoje konta. Dawni użytkownicy, którzy z różnych powodów zlikwidowali swoje konta na SU również bardzo często wracają by oglądać transmisje. Czego możecie się spodziewać jeśli nie macie konta na SU?

Przede wszystkim osoby, które nie są zarejestrowane będą miały problem z przeglądaniem profili użytkowników i filtrami. Będą widzieli wszystkie transmisje, nie będą mogli nikogo dodać do ulubionych, zamówić prywatnej transmisji, a także wypowiadać się na czacie.

Osoby niezarejestrowane mają też ograniczenie czasu oglądania transmisji bez rejestracji. Ten czas to 5 minut, więc jeśli ktoś niezarejestrowany wejdzie na SU może oglądać nasze transmisje nie dłużej niż 5 minut. Działa to tak, że suma minut spędzonych na każdej transmisji jest zliczana, a po przekroczeniu 5 minut niezależnie od tego na jaką transmisję wejdzie osoba niezarejestrowana system pokazuje jej komunikat: minęło 5 minut, zarejestruj się jeśli chcesz oglądać dalej.

Każdy niezarejestrowany użytkownik, który ogląda transmisję, w czasie której transmitujący wychodzi na priv może wykorzystać czas oczekiwania na powrót transmitującego, by się zarejestrować. System podpowiada jak to zrobić, nie powinno być więc większego problemu ze stworzeniem konta na ShowUp.tv.

Bawcie się i korzystajcie ze wszystkich funkcji serwisu.

Pozdrawiam Show Up 😉