Dobra kamerka

 

Dobra kamerka na transmisjach SU jest po prostu koniecznością, ponieważ jest to serwis opierający się na przekazie wideo.

Co daje Wam dobra kamerka na SU na pewno zauważyli ci, którzy zmienili swoje pierwsze kamery na lepsze i nowsze modele. Przede wszystkim oglądający może dobrze widzieć osobę transmitującego. Dzięki dobrym kamerkom zdobywacie o wiele więcej privów. Macie lepszy kontakt z widzami i macie ich zdecydowanie więcej. Wiecie także, że widzowie przyciągają kolejnych. Tak to już jest, że tam gdzie najwięcej się dzieje pojawia się coraz więcej osób zainteresowanych nawet nie tyle osobą transmitującego ile osobami, które oglądają jego transmisje. Popularny transmitujący ma wiernych fanów, ale większość oglądających jego transmisje to ludzie, którzy są ciekawi dlaczego inni tu przyszli i co tu ciekawego może być, że jest tak wielu widzów.

Inwestycja w dobrej jakości kamerkę jest więc najistotniejszą sprawą w Waszej działalności na SU. Jeśli już ją kupicie możecie martwić się o scenę, na której będzie występować, czyli wszystko to, czym się otaczacie na transmisjach.

Życzę Wam samych udanych transmisji, pozdrawiam Show Up 😉