Dobra transmisja męska

 

Kilka słów na temat męskich transmisji. Niestety nie powiem Wam wielu miłych rzeczy. Mężczyźni na ShowUp po prostu się nie starają i nie jest to moja opinia. Zrobiliśmy badania na temat tego, co nie podoba się widzom na męskich transmisjach.

Starajcie się słuchać widzów, w końcu każdy z Was chciałby dostawać żetony. Zebrałam Wasze grzechy w 5 punktach.

1. Zbyt wiele alkoholu na transmisji – Transmitujący nadużywa alkoholu, staje się wulgarny, nie można z nim porozmawiać, po pewnym czasie zapomina, że ma włączoną transmisję i ignoruje widzów.
2. Transmitujący skupia się na prezentacji swojego penisa i nie robi nic poza tym. Nie wyznacza celu, nie stara się nawiązać kontaktu z osobą, która pojawia się u niego na czacie. Według widzów, takich transmisji jest 80%.
3. Transmitujący nie wyznacza celu, w czasie własnej transmisji ogląda transmisje innych na ShowUp, ignoruje widzów pojawiających się na jego transmisji.
4. Transmitujący wygląda niechlujnie, jest zaniedbany, ubrany w bieliznę pamiętającą czasy Dzikiego Zachodu, nie ma pojęcia o wynalezieniu depilatora.
5. Transmitujący siedzi w ciemności nie odzywając się. Ma wyłączony głos i bardzo wolno pisze na klawiaturze, nie można z nim nawiązać kontaktu.

Powiem szczerze, że starałam się złagodzić cios, ale wielu widzów dziwi się, różnicą w transmisjach męskich i kobiecych. Na stronie męskiej panuje nuda. Ponoć można się tam postarzeć o 10 lat, będąc tam 10 minut. Poprawcie się panowie 😉

Pozdrawiam, bawcie się i show up 😉