Dozwolone i zabronione

 

Na ShowUp istnieje coś takiego jak regulamin. Wielu z Was zna go trochę, inni trochę więcej, a jeszcze inni są wybitnymi jego znawcami 😉 Co można, a czego robić nie wolno?

Zasady funkcjonowania serwisu są zasadami ogólnymi. Użytkownicy zobowiązani są do ich przestrzegania, ale w granicach Waszych transmisji obowiązuje też Wasz regulamin, który sami ustalacie. Warto też wspomnieć, że ponad każdym regulaminem są jeszcze przepisy prawne, ustalone przez prawo danego kraju. Te przepisy są nadrzędne nad każdym regulaminem. Podsumowując mamy aż trzy różne regulaminy i wszystkie warto znać. Znać warto, ale znać dla siebie, nie po to by sprawdzać czy inni skrupulatnie wypełniają regulamin. Jeśli widzicie coś co Was szokuje, zgłaszacie to do moderacji jednak warto też zachować umiar i rozdzielić niechęć do kogoś, od tego czy ta osoba faktycznie łamie regulamin.

Piszę do Was o tym dlatego, że każda moderacja zawalona różnego typu donosami, mniej lub bardziej sensownymi działa wolniej i jest mniej sprawna. Jeśli chcecie by moderacja była lepsza, zastanawiajcie się jakie problemy warto zgłaszać. Czasem jest tak, że ilość różnego typu pytań do moderatora przypomina atak hakerski. Te same osoby wysyłają to samo wielokrotnie. W takiej sytuacji niestety jest także możliwość, że osoba donosząca o jakiejś nieprawidłowości w sposób przypominający spam sama zostanie zbanowana.

Jeśli mamy się bawić bawmy się i omijajmy kłopoty. Na ShowUp można się dobrze bawić, do czego jak najbardziej Was zachęcam.

Pozdrawiam Show Up 🙂