Granice na SU

 

Czy są jakieś granice na SU? Każdy z Was na pewno sam sobie potrafi na to pytanie odpowiedzieć. Ja tylko chciałam poruszyć temat granic wiekowych.

Poza osobami niepełnoletnimi na Su nie ma granic wiekowych dla osób, które chciałyby robić transmisje. Dlatego znajdziecie tu ludzi w różnym wieku. Każdy ma prawo do swojej transmisji, natomiast nikt nie ma prawa by niszczyć transmisje innych, jeśli coś mu się nie podoba. Czasem wydaje się, że niektórzy zapominają o tolerancji i wolności. Na Su ma się pełną wolność. Jeśli ktoś chce robić transmisje to ją robi. Jako społeczność jesteśmy tolerancyjni, choć faktem jest, że przychodzą tu hejterzy. Tyle, że jest ich wielu w całym internecie. Dlatego nie należy się zbyt mocno przejmować frustracjami takich osób.

Nie ma też obowiązku by robić transmisje erotyczne. Wielu transmitujących ich nie robi. To jest tylko Wasz wybór. Można znaleźć na ShowUp dobrą zabawę, lekarstwo na nudę, można zarobić, można znaleźć ludzi podobnych, o podobnych zainteresowaniach. Można też znaleźć lekarstwo na bezsenność 😉

Jeśli wahacie się czy robić własne transmisje nie obawiajcie się. Zawsze warto spróbować.

Pozdrawiam Show up 🙂