Internetowe znajomości

 

Internetowe znajomości nie należą do najprostszych, ponieważ intuicyjnie wyczuwamy, że można się tu sparzyć. Na forach spotyka się różne osoby, czasem bardzo interesujące, ale w dalszym ciągu nie ma się pewności kto jest po drugiej stronie.

Niepewność tego z kim się koresponduje dotyka każdego. Czy to jest seksowna 20-stka? Czy to jest leciwa dama w wieku 60+? Czasem można przeżyć wielkie zaskoczenie, gdy osoba z którą jest się (w wyobraźni) blisko, prześle swoje pierwsze prawdziwe zdjęcia.

Nieco inaczej wyglądają znajomości zawierane u nas na SU. Jest to bardziej szczere i trudniej tu coś ukryć. Jednak u nas także jest dużo niepewności i sporo zagrożeń. Trudno komuś zaufać, bo choć widzimy jego twarz, to jednak wciąż nie wiemy jaką jest osobą.

Być może dziwicie się dlaczego transmitujący nie traktują zbyt poważnie propozycji spotkania lub propozycji przyjaźni. Na SU trafiają ludzie, którzy mają za sobą doświadczenia ze znajomościami internetowymi. Wydaje się, że każdy może opowiedzieć jakąś historię. Tych, którzy mają same dobre doświadczenia nie jest wielu.

Jeżeli zależy Wam na jakiejkolwiek znajomości internetowej najlepiej po prostu udowodnić, że taka znajomość jest dla Was ważna.

Pozdrawiam Show up 🙂