Intymnie

 

Panowie, prowadzący własne transmisje na Su ostatnio zaczęli nieco bardziej narzekać na to, że transmisje kobiet są popularniejsze i gromadzą więcej widzów.

To nie jest wina kosmicznej siły, ani istot z Marsa, które nabiją nam tajemnie statystyki na SU 🙂 Kobiety są ładniejsze niż mężczyźni – to też prawda, ale panowie także mogą mieć własnych widzów, jeśli będą potrafili o nich zadbać. Nie polecam tak dramatycznych środków jak zmiana płci 😉 w końcu jednak ilość widzów na SU to nie jest najważniejsza sprawa. Gdzie ukryty jest problem?

Na męskich transmisjach o wiele istotniejszą rzeczą niż wygląd transmitującego jest atmosfera. Mężczyźni mają więc przed sobą dość trudne zadanie przyciągnięcia uwagi i zbudowania jakiejś atmosfery. Muszą pokazać się z jak najlepszej strony, by zdobyć widzów. I tu pojawia się pytanie, czy naprawdę najlepszą stroną mężczyzny jest: 20, 22, czy nawet 25 cm? 😉

Warto byłoby kiedyś przeprowadzić ankietę na SU, czego oczekują panie, które tu zaglądają, co chciałyby zobaczyć? Może wypowiecie się pod tym wpisem? Na pewno coś w transmisjach męskich wymaga poprawy, ponieważ choć po wakacjach na SU jest więcej ludzi, panowie nadal mają pewien kłopot ze zdobyciem widzów.
Czekamy na propozycje od pań 🙂 Jakie zmiany powinni wprowadzić panowie na swoich transmisjach?

Pozdrawiam Show Up 🙂