Jak cię widzą taką masz oglądalność, czyli kilka słów o bieliźnie

 

Ostatnimi czasy trochę się na naszym SU zmieniło w kwestii bielizny 😉 Albo polubiliście, albo doceniliście jej działanie przyciągające męski wzrok.

Przede wszystkim obalę tutaj kilka mitów. Nie jest ważne czy macie super wypasioną bieliznę, super znanej firmy. Nie jest ważne, bo nikt Wam na metkę nie patrzy. Natomiast ważne jest by bielizna pasowała do Was i sprawiała, że będziecie atrakcyjniejsi nie tylko dla widza, ale też dla siebie.Kiedyś zdarzyło mi się czytać jakieś opowieści o tym jak bielizna wpływa na atrakcyjność kobiety. Okazało się, że kobieta w ładnej bieliźnie czuje się bardziej seksy, niezależnie od tego jakie ubranie wkłada na bieliznę. Bielizna erotyczna sprawia, że kobieta staje się pewna siebie, bardziej skłonna do eksperymentów, inaczej się porusza, jej myśli krążą wokół seksu.

Wynika z tego, że dla własnego dobrego samopoczucia na transmisjach warto postarać się o odpowiednią bieliznę. I nie musi to być bielizna bardzo droga. Ważne by była dopasowana do Was i była jakąś emanacją Waszej seksualności. Jesteście magnesem przyciągającym oglądających i możecie zawsze zwiększyć tę siłę przyciągania. Pamiętajcie też o tym, że dobrana bielizna odsłania i podkreśla to co chcecie odsłonić i podkreślić, lecz może też zasłonić to czego nie chcecie pokazywać.

Bawcie się dobrze Show Up 😉