Jak radzić sobie na ShowUp

 

Ten tekst jest właściwie dla nowych transmitujących, ale może coś ciekawego znajdą w nim ci, którzy już trochę czasu są na SU.

Pewnie zauważyliście (bo tego nie można nie zauważyć), że jest więcej transmitujących niż dawniej. ShowUp jest bardzo popularny, bo jest bardzo uniwersalny i nie składa się tylko z samych pokazów erotycznych. Jest coraz więcej transmisji, które nazywacie „pogaduchami”.
Ponieważ jest tak wielu transmitujących trudno czasem zainteresować tę grupę, do której adresujecie swoje pokazy. Lepiej jest na pewno tym z Was, którzy celują w bardzo określone grono i organizują transmisje dla takiego grona. Tak jak i wszędzie tak i na Su polecam podglądanie tych, którzy mają wielu widzów. Nie tylko zresztą na SU warto zerknąć. Rzućcie okiem na najpopularniejsze kanały na YT. Zobaczycie co się ludziom podoba. Radzę szczególnie paniom zwrócić uwagę jak bardzo popularny jest taniec i ilu widzów przyciąga tańcząca kobieta. Oczywiście chodzi tu o tańce erotyczne: pole dance, taniec brzucha, bailando.

Zasady tak naprawdę wszędzie są te same i dość proste. Widz – kobieta lubi rozmawiać, widz – mężczyzna lubi patrzeć. Każdy więc rodzaj widza powinien dostać to czego chce. Oczywiście można tu dyskutować z psychologią, ale sukcesów raczej nie osiągniecie w tej dyskusji, bo choć zawsze są wyjątki, one tylko potwierdzają reguły.

Pozdrawiam i życzę wielu fajnych pokazów ShowUp 😉