Jak skutecznie się ośmieszyć

 

Potrzebujecie poradnika jak się ośmieszyć na transmisji? Może nie chcecie się ośmieszyć, ale czasem tak się dzieje. Potraktujcie ten tekst jako przestrogę i nigdy nie róbcie rzeczy z „listy klauna”.

Lista klauna, czyli jak skutecznie ośmieszyć się na swojej transmisji:

1. Wykonywać absolutnie wszystkie życzenia widzów na ogólnym
Kiedy ustalasz cel i piszesz: „10 zet życzenie” pomyśl o tym co może zażyczyć sobie widz. Wyobraźnia jest nieograniczona i może Cię spotkać wszystko. Bardzo łatwo w ten sposób stać się pośmiewiskiem, narazić na posądzenie o głupotę lub brak godności.

2. Jesteś w złym humorze, więc zniszczysz dobry humor innym
Jesteś w złym humorze nie rób transmisji. Jeśli już musisz robić swoją nie wchodź na cudze. Jeśli już musisz wejść na cudzą nie hejtuj innych. Jeśli już musisz hejtować zmień portal. Pamiętaj, że ShowUp łatwo nie zapomina i jeśli hejtujesz kogoś może spodziewać się nieprzyjemności na swoich transmisjach. Jeśli wpadasz w histerię i uważasz, że nikt cię nie kocha, a wszyscy źle cię oceniają poszukaj portalu z poradami psychologa.

3. Pomocy Moderator
Ktoś powie, że jesteś blondynką Ty krzyczysz: Moderator na pomoc! Ktoś powie, że masz żółtą koszulkę, a Ty będziesz wzywać Moderatora na mediację, bo Twoja koszulka jest pomarańczowa. Do buta dostał Ci się kamyk krzyczysz: Moderator wyciągnij mi ten kamyk z buta. Toaleta Ci się zapchała krzyczysz: Moderator ratunku!

4. Upijanie się to jednak zły pomysł
Alkohol rozluźnia atmosferę, poprawia nastrój, ale… masz jakieś zobowiązania wobec widzów. Gdyby oceniano jak seksowny jest ktoś kompletnie pijany na pewno nie dostałby on wysokiej noty. Jeśli w pewnym momencie transmisji chcesz wczołgać się do swojego buta nie licz na to, że ten obraz nie utrwali się w pamięci Twojego widza. Jeśli się ośmieszysz pijąc do utraty świadomości, widz nie będzie widział w Tobie kogoś z seksapilem, a kogoś komu trzeba pomóc wyjść z alkoholizmu.

5. Makijaż i tynkowanie
Makijaż z tynkowaniem nie ma wiele wspólnego, ale czasem się o tym zapomina. Makijaż do kamerki powinien być nieco mocniejszy, pamiętajcie jednak, że Wasza twarz i szyja to nie elewacja budynku, gruby tynk może Wam pęknąć w najmniej oczekiwanej chwili. Na pewno znacie takich transmitujących, którzy nie mogą się uśmiechnąć w obawie przed pęknięciem warstwy tynku na twarzy. Makijaż jest dobrym pomysłem, ale tynkowanie Was ośmieszy.

Bawcie się „grzecznie” 😉

Pozdrawiam Show up 🙂