Jak uzyskać darmową reklamę w portalu regionalnym

Jak uzyskać darmową reklamę w portalu regionalnym? Właśnie TAK! Dzięki czujnemu obywatelowi, o naszym serwisie dowiedzą się także domatorzy z Koszalina i okolic, osoby, które zdecydowanie wolą przesiadywać w domu, a wiedzę o świecie czerpią z internetu, lub rzadziej z telewizji.

Przy okazji jak mniemam, zyskaliśmy dwóch nowych użytkowników – wspomnianego zatroskanego obywatela, który z pewnością nas odwiedził – bo jakoś musiał dowiedzieć się co można znaleźć na naszej stronie, oraz Panią „redaktor”, która ów tekst napisała – zakładam, że jako „dziennikarka” sprawdziła otrzymane informacje, a więc także do nas zajrzała. Ciekawe, czy mają już swoje ulubione kamerki, jak myślicie?

A może tych użytkowników jest jeszcze więcej? Kto wie. Przecież z tematem zaznajomił się także pan komendant Straży Miejskiej, jak i również pan poseł.

Czytając dalej można zauważyć, że poseł będzie chciał podyskutować z kolegami z partii o promowaniu pornografii. Może wyniknie z tego coś dobrego? Może przy okazji – takim rykoszetem, uda im się wymyślić jakiś bardzo skuteczny sposób uniemożliwiający dzieciom dostęp do tego typu treści? Byłoby cudownie – my także nie chcemy by dzieci wchodziły na takie strony! A wtedy, może i lekko naciąganie, ale moglibyśmy mówić, że to po części dzięki nam.

Jedyne co mnie zabolało, to fakt, że użytkownicy naszego serwisu zostali nazwani naiwnymi… Uważam to za krzywdzące, bo według mnie na pewno tacy nie są. Ciekawi mnie czym ów obywatel kierował się używając tego określenia. Chyba zapomniał o zasadzie „nie oceniaj innych według siebie”.

A z innej beczki, musicie przyznać, że billboard na zdjęciu wygląda dobrze i jak można wywnioskować po artykule, jest bardzo zauważalny. Koledzy odpowiedzialni za reklamę na pewno się ucieszą, że tak skutecznie dociera do grona potencjalnych zainteresowanych.