Jak wybrać cel ?

 

Jest jedna rzecz na temat celów, którą chciałabym Wam powiedzieć. Nie ma celów, które w pewnym momencie nie stałyby się nudne.

Niektórzy z Was mają stały zestaw celów i cele te realizują za każdym razem, gdy pojawiają się na transmisji. Mały problem, gdy z tymi samymi celami pojawiacie się od czasu do czasu, większy problem, gdy transmitujecie codziennie i codziennie pojawiacie się z takimi samymi celami.
Jeszcze nudniejszą rzeczą są cele, które pojawiają się u wszystkich albo u większości transmitujących tego samego wieczoru.

Czy już to co napisałam nie brzmi jak straszna nuda? Z drugiej strony możecie mi zarzucić, że koniec końców celów nie jest tak wiele. W końcu co można pokazać na transmisji? Możliwości są przecież ograniczone. Może więc nie pytajcie „co pokazać” tylko w jaki sposób to pokazać. Porównując transmisję do potrawy. Z tych samych składników, można wyczarować zupełnie różne dania.

Wiem, że nie jest łatwo znaleźć pomysł na dobry show, ale warto nad tym pomyśleć. Widz lubi gdy coś się zmienia. Pamiętajcie też, że te same cele można nazywać zupełnie inaczej. Zmiana nazwy celu to także zmiana, a wszelkie zmiany budzą ciekawość, a zabijają nudę.

Bawcie się. Pozdrawiam i show up!