Jak wyglądać dobrze na kamerce?

 

Praca z kamerką wygląda trochę inaczej niż myślą kandydaci na gwiazdy ShowUp, a nawet niektórzy z już transmitujących 😉 Kamerka pewnych rzeczy potrzebuje, inne zaś są zbędne.

Jak wyglądać dobrze na kamerce?

1. Kamerka potrzebuje światła, nie ma takiej opcji, że będziecie dobrze wyglądać na kamerce jeśli nie zadbacie o światło. Dobrze, gdy tego światła jest dużo. Jeśli będziecie umieli bawić się światłem to światło zapewni Wam lepszą medycynę estetyczną niż doktor Gojdź 😉

2. Kamerka nie lubi, gdy się za szybko poruszacie. Kamerka lubi zmysłowy taniec, uwodzenie, „kocie ruchy”.

3. Kamerka nie lubi dużej ilości pary wodnej. Jeśli zabieracie ją ze sobą do kąpieli uważajcie, by tej pary nie było za dużo.

4. Kamerka nie lubi kolorów typu „żarówka”, kolorów odblaskowych.

5. Kamerka lubi makijaż. Jeśli robicie sobie „dzień bez makijażu”, pamiętajcie, że na kamerce wyglądacie gorzej niż w widzicie to w lustrze. Dzień „bez makijażu” zróbcie na sposób francuski. Malujcie oczy, brwi i usta, a nie nakładajcie niczego innego. Jeśli chodzi o panów, rada jest podoba, ale pewnie makijażu nie zrobicie. Jeśli miałoby to Was przekonać dodam, że wszyscy ludzie telewizji robią makijaż. Kamera kocha makijaże.

6. Kamerka nie lubi szybkiego oddalania się od niej i szybkiego zbliżania. Ma wtedy problemy z ostrością obrazu.

7. Kamerka dodaje kilogramów. Nie radzę Wam więc ubierać się w wielkie bluzy i inne niekształtne ciuchy. Nic nie pomoże wpisanie na profilu „waga 50 kg”, jeśli widz oceni was na 100+ 😉

Bawcie się. Pozdrawiam i show up!