Jak zaimponować kobiecie

Wielu facetów wciąż pyta, jak zdobyć upragnioną kobietę, jak sprawić, by to właśnie na was zwróciła swoją uwagę, a nie na kogoś innego. Odpowiedź jest dziecinnie prosta… i nie, nie jest nią kasa i samochód (choć to też działa bo natury nie oszukamy), musisz ją po prostu zaskoczyć.

Wcale nie musisz być bogaty i zabójczo przystojny (choć nie da się ukryć, że te cechy ułatwiają sprawę), przede wszystkim musisz być kreatywny. Wolna kobieta, to zazwyczaj osobnik, który był już na dziesiątkach randek, a więc zna wszystkie schematy. Tak więc powielając je nie masz szans by zostać zauważonym, tudzież zapisać się w jej pamięci.

Chcesz zaprosić ją na randkę? Czemu nie, świetny pomysł, ale dlaczego akurat do restauracji? Uwierz mi, przez ten czas jak jest wolna prawdopodobnie zwiedziła już każdą restaurację, wymyśl coś szalonego! Wielu facetów ma naprawdę świetne pomysły, ale nie realizuje ich bojąc się ośmieszania, lub też martwiąc się, że okażą się dziecinnymi, a to błąd.

Jednak nie tylko o restaurację chodzi, to samo tyczy się wszystkich aspektów. W każdym momencie bądź kreatywny i oryginalny, zaskoczenie, to Twoja największa broń. Monotonia, to największy wróg kobiety, żadna z nas nie lubi „odgrzewanego kotleta”, bez względu, czy podaje nam go ten, czy inny „kelner”.

Jedyne co się nie zmienia, to kwiatek. Są co prawda kobiety, które ich nie lubią, ale większość z nas uwielbia kwiaty. I nawet gdybyśmy dostawały je codziennie przez 10 lat, to i tak ucieszymy się z kolejnego. Tak więc kwiatek na pewno nie zaszkodzi, a może pomóc.

To samo tyczy się ShowUp’a. Tutaj najprostszą metodą są oczywiście żetonowe napiwki, ale da się także bez nich, wystarczy wykazać się pomyślunkiem. Czy wiecie jak to zrobić? Jakie są wasze sposoby na zwrócenie uwagi właśnie na was?