Jak zaplanować czas transmisji?

 

Każdy transmitujący szybko zauważy, że ilość widzów na ShowUp.tv zależna jest także od tego co się dzieje w świecie zewnętrznym. Ważne wydarzenia sportowe, polityczne czy obyczajowe, gromadzą ludzi przed telewizorami. W takich chwilach oglądalność Waszych transmisji spada.

Dobrze jest zaplanować czas transmisji tak, by trafiać na tych widzów, którzy z przyjemnością wejdą na Waszą transmisję. Ci z Was, którzy są na ShowUp.tv nieco dłużej, wiedzą że ich stali widzowie wchodzą na SU w określonych porach dnia i nocy.

Jeśli chcecie zrobić rekord na waszych transmisjach warto wiedzieć kiedy odbywają się najbardziej angażujące Waszych widzów wydarzenia sportowe. Nie ma zbyt wielu kibiców, którzy mają tak dużą podzielność uwagi, że są w stanie oglądać jednocześnie sport i transmisję na SU 😉 Możecie jednak zaprosić widzów na wspólne oglądanie transmisji i relacji z meczu. To też niezły pomysł na to, by zatrzymać widza na transmisji.

Pogoda, długie weekendy, czy wszelkiego typu święta także wpływają na to jak wielu widzów będzie na SU. Planując transmisje weźcie pod uwagę, że to iż Wy aktualnie macie sporo czasu nie oznacza tego, że inni mają go równie wiele.

Bawcie się! Pozdrawiam Show Up 😉