Jak zarabiać na Showup?

 

Nie uwierzycie mi pewnie, ale jednym z najpopularniejszych zapytań w Google jest: ile zarabia się na ShowUp? Na pewno wiele legend krąży o tym ile się tu zarabia, ale jak zarabiać? Kto to wie? 😉

„Wiesz ile zarabia się na ShowUp”? Tak naprawdę nikt nie wie na pewno ile się tu zarabia, ale wielu chce spróbować swoich sił. I tu nagle pojawia się zaskoczenie. Okazuje się, że choć na pewno są transmitujący, którzy zarabiają tu bardzo dobrze, nie wystarczy się urodzić i osiągnąć pełnoletniość, by zdobyć widzów na SU 😉 Dla niektórych jest to wielkie zaskoczenie.

By zarabiać na SU trzeba wiedzieć co chce się pokazać, mieć jakiś pomysł na siebie. Jeśli tego nie ma możecie transmitować 24 godziny na dobę z krótką przerwą na sen i nie zdobyć ani widzów, ani żetonów. Nie ma podręcznika „Jak zarabiać na ShowUp”, ale możecie uczyć się od najlepszych. Nie zakładając od razu, że jesteście najlepsi, przyjrzyjcie się transmisjom tych, którzy gromadzą wielu widzów. Nie kopiujcie tego co robią, ale nauczcie się jak pracować z kamerką, czego robić się nie powinno. Wybierzcie sobie model transmisji.

Jeśli nawet nie macie wiedzy o tym jak zareklamować siebie wystarczy zwyczajny rozsądek. Tam gdzie jest wielu widzów, przychodzą inni, by sprawdzić co się dzieje – Waszą decyzją jest więc czy robicie show na ogólnym czy tylko na privie. Jeśli nie widzisz czegoś wyraźnie, ale to niewyraźne jest interesujące, podchodzisz bliżej – wybieraj zdjęcie transmisji w ten sposób by zainteresować widza. Jeśli masz jakiś atut dajesz do zrozumienia, że go masz – wybierz takie zdjęcie zapowiadające Twoją transmisję, które pokaże, że warto dojść z Tobą do celu.

Mam nadzieję, że moje ględzenie się przyda 😉

Pozdrawiam Show up 😉