Jak zbudować zainteresowanie na transmisji

Transmitujący i oglądający tworzą wspólnie równanie, którego wynikiem jest dobra zabawa. Znaczy to, że za każdą transmisję odpowiada i Transmitujący i widz.
Wielu początkujących Transmitujących zauważa, że trudno się tu przebić. Na pewno trudniej niż dawniej, zwłaszcza jeśli Transmitujący nie ma żadnego pomysłu na Show. Transmisje, w czasie których Transmitujący siedzi w ciemnym pokoju, oświetlony jedynie światłem monitora, w których jedynym dźwiękiem jaki słychać jest cisza, raczej nie przyciągną oglądających.
Na pewno Transmitujący zauważają szybko, jak ważne jest zdjęcie na głównej, bo to właśnie ono przyciąga oglądających. Jeśli jednak zdjęcie jest dobre, a transmisja nudna, oglądający bardzo szybko ją opuści.
Kiedy transmisja nie przyciąga uwagi, a nawet odstrasza? Kiedy jest monotematyczna, kamerka jest słaba, dźwięku nie ma żadnego lub jest bardzo zły, kiedy Transmitujący nie ma nic ciekawego do zaoferowania widzowi. Jeśli chodzi o transmisje, które robią mężczyźni chodzi tu o to by stworzyć jakiś klimat. Szczególnie gdy chce się przyciągnąć kobiety. Warto też podglądać innych transmitujących. Tych, którzy mają najwięcej oglądających i tych, którzy mają najwięcej dobrych komentarzy.

Mam nadzieję, że każdy z was wymyśli show tylko dla siebie i zdobędzie popularność na Su. Czego z całego serca Wam życzymy 🙂

Pozdrawiam wszystkich i Show Up 🙂