Jakie transmisje przyciągają najwięcej oglądających?

Transmitujący bardzo często oglądają inne transmisje, by sprawdzić jak radzą sobie ludzie, którzy robią inne show.
Czasem są to jedynie obserwacje dla siebie, czasem Transmitujący dzieli się swoimi wrażeniami i opiniami na temat innych Transmitujących z oglądającymi jego transmisje osobami.
Na pewno pomiędzy Transmitującym, a innym Transmitującym jest element rywalizacji, może jednak być też wiele sympatycznych uczuć. To wszystko zależy od tego jacy ludzie trafią na siebie.
Na pewno oglądanie innych Transmitujących może sprawić, że ktoś nowy wielu rzeczy się nauczy. Przede wszystkim tego jak przyciągnąć uwagę oglądających, co przy konkurencji jaka teraz jest na Su nie może być łatwe. Podglądanie tego co robi ktoś, kto ma wielu oglądających daje najlepszą lekcję tego jak trzeba prowadzić swoją transmisję.
Trudno określić jakie transmisje przyciągają najwięcej uwagi. Na pewno na Su wciąż najpopularniejsze są transmisje związane z erotyką, jednak bardzo dobrze konkuruje z tymi transmisjami muzyka, którą serwują DJ-e i transmisje, które są po prostu czymś w rodzaju kabaretu stand up, gdzie publiczność uczestniczy w zabawie i jest jej częścią (w tym wypadku będąc na czacie, a nie na widowni).
Można powiedzieć, że każdy kto ma jakiś pomysł na transmisję na pewno da sobie radę na Su, więc zachęcamy by spróbować tu swoich sił 🙂

Pozdrawiam wszystkich i Show Up 🙂