Jesteśmy ShowUp

 

Jesteśmy tu wszyscy społecznością ShowUp, znamy się i akceptujemy. Mamy własny świat, więc powinniśmy też o ten świat dbać. Jak to zrobić?

Dbanie o świat ShowUp polega między innymi na zgłaszaniu problemów na transmisjach, zgłaszaniu nadużyć, zwłaszcza rzeczy drastycznie mijających się z regulaminem. Jeśli widzicie działalność trolla na jakiejś transmisji poproście transmitującego o banowanie takiej osoby, czasem transmitujący może jej po prostu nie zauważyć, gdy jest w trakcie pokazu.

Kiedy zauważacie w różnych miejscach w sieci rzeczy mogące naruszać czyjeś dobra osobiste pomyślcie o tym, że to samo mogłoby spotkać także Was, zgłaszanie takich rzeczy jest jak dbanie o swoją przyszłość. Pewnego dnia ktoś może posłużyć się Waszym wizerunkiem i wykorzystać Was w sposób na jaki nie wyrażacie zgody.
Kiedy komentujecie profile innych użytkowników ShowUp lub wchodzicie na czaty, starajcie się ich nie zaśmiecać. Jeśli nie macie nic dobrego do powiedzenia o transmitującym zastanówcie się czy warto w ogóle coś mówić? Jeżeli czujecie przymus wypowiadania się negatywnie na temat innych osób, niech to będą wypowiedzi konstruktywne, pozbawione inwektyw i wulgaryzmów.

Jesteście częścią wspólnoty ShowUp zastanawiajcie się co Was boli, walczcie o zmiany, kształtujcie to co tu się dzieje. Możecie wiele rzeczy zmienić po prostu coś robiąc.

Bawcie się 🙂 Pozdrawiam ShowUp 😉