Kiedy nie masz żetonów

 

Są takie okresy w roku kiedy nie ma się za dużo pieniędzy i nie można „sypnąć żetonami”, nie chce się jednak wychodzić na „sępa”, więc co zrobić?

Kiedy nie masz za dużo żetonów, a masz swoich ulubionych transmitujących możesz wspierać ich budując wraz z nimi dobrą transmisję. Rozmawiając, plotkując, komplementując, itd. Na pewno jednak musisz wystrzegać się żądania czegoś od transmitującego. Jeśli nie masz żetonów jest to z Twojej strony bardzo nie fer, żądać czegoś. Możesz prosić o spełnienie Twojego życzenie, lecz lepiej od razu powiedz transmitującemu, że nie będziesz mieć możliwości wyłożenia żetonów za spełnienie Twojej prośby.

Transmitujący na SU to w większości ludzie, którzy sami nie oszukują i nie chcą być oszukiwani. Nie chcą też być dręczeni żądaniami, za których spełnienie nikt im nie da żetonów. Zastanów się za każdym razem jak Ty zareagujesz w sytuacji, gdy jesteś transmitującym, a widz żąda od ciebie spełniania życzeń, nie zamierzając dać Ci nawet żetonów sympatii.

Bycie miłym na SU zawsze się opłaca i mogę Was zapewnić, że jeśli szczerze przyznacie się do braku żetonów na pewno zostaniecie potraktowani lepiej niż wtedy, gdy staniecie się „sępami”. Oczywiście na SU są transmitujący, którzy trafiają tu tylko w celach zarobkowych, jest to dla nich wyłącznie pewnego typu „praca” nie spełniają żadnych życzeń, nie popartych żetonami, a nawet czasem nie odzywają się do widzów na czacie. Jednak takich transmitujących jest zdecydowanie mniej, więc kiedy nie macie żetonów radzę po prostu unikać tych akurat transmisji.

Bawcie się 😉

Pozdrawiam Show up