Kiepski cel

 

Jeśli nie macie pomysłu na cel na pewno nie jesteście w tym osamotnieni. Generalnie większość transmitujących ma problem z wybraniem celów.

Ustaw cel według ilości Twoich fanów.

Tym razem chcę Wam doradzić wybór celu z uwzględnieniem Waszej popularności na ShowUp. Jeśli jesteście bardzo popularni i macie wielu fanów możecie pozwolić sobie na cele typu: za uśmiech, za osobowość, za moje piękne oczy, ale tego typu celów nie powinny wybierać osoby nowe, a także transmitujący, których transmisje nie mają wielu widzów.

Ustaw cele pośrednie.

Kolejną rzeczą jest wyznaczanie ilości żetonów w drodze do celu. Popularni transmitujący mogą ustawiać drogie cele, ponieważ mają swoich stałych widzów, szybciej więc będą mogli osiągnąć cel. Do celu najłatwiej doprowadzi was droga z przystankami na mniejszych celach. Są one przystankami do celu właściwego. Dla przykładu Wasz cel to: 10 000 żetonów kąpiel ze mną, Wasze cele pośrednie mogą wyglądać tak: pończochy 10 żet szpilki 20 żet taniec 100 żet…

Cel drogi to cel pomysłowy.

Jeśli chodzi o cel warto też pamiętać o tym, że gdy kosztuje on dużo powinien być naprawdę pomysłowy. Nie powinniście kopiować tego samego cały czas. Cel tego typu nie powinien też znajdować się w Waszych stałych privach, powinien zaskoczyć Waszego widza.

Pozdrawiam, bawcie się i show up 😉