Kim jest camgirl?

 

Kim jest camgirl? Czy to prostytutka, modelka? Co odróżnia camgirl od prostytutki? Dlaczego praca camgirl i praca prostytutki to nie jest taka sama praca?

Jak pewnie niektórzy z Was się domyślili chcę Wam udowodnić, że camgirl i prostytutkę łączy tylko i wyłącznie praca w branży erotycznej. Praca ta wygląda jednak zupełnie inaczej i choć psychologowie różnicę widzą tylko w tym jak mocno pozwala się na wkroczenie w strefę intymności, tak naprawdę liczą się zupełnie inne rzeczy.

Każda camgirl może zostać prostytutką, ale nie każda prostytutka może zostać camgirl. Camgirl to elita branży erotycznej. Osoba, która musi posiadać błyskotliwą osobowość, pewność siebie, być obdarzona urodą, być otwarta na eksperymenty, być pomysłowa, umieć zaskoczyć, umieć rozśmieszyć, umieć zasmucić, umieć zrobić show. Tego wszystkiego nie wymaga się od prostytutki. Ona otrzymuje wynagrodzenie za usługę seksualną. Camgirl otrzymuje wynagrodzenie za spektakl.

Skoro już wiecie, że od camgirl wymaga się znacznie więcej, weźcie to sobie do serca, bo wiele z Was nie rozumie tego, że jesteście w elitarnej grupie seksworkerek. Grupie, od której wymaga się znacznie więcej niż tego, że się rozbiorą, a później ubiorą. Camgirl to showmanka, czarodziejka, żeby zarobić musi się trochę pomęczyć. Stworzyć pomysł na siebie, myśleć o tym co chce pokazać, planować nowe show, uczyć się jak być lepszą w tym co robi. Prostytutka tego wszystkiego nie musi, może być leniwa, może nie mieć nic do powiedzenia, może być wulgarna, może źle wyglądać. Prostytutka nie robi show i nikt tego od niej nie wymaga.

Na ShowUp transmitować może każdy, ale dobrze zarabiać będą tylko te osoby, które robią show. Nic tego nie zmieni.

Pozdrawiam, bawcie się i show up 😉