Kontrowersje na ShowUp

 

Kontrowersje wokół ShowUp zawsze były i będą. Tym nie będziemy sobie zawracać głowy, bo na ten temat powiedziano już chyba wszystko. Tym razem chcę poruszyć kontrowersyjne rzeczy w naszej społeczności. Czy potrafimy siebie sami zaszokować? Co szokuje ShowUp.tv?

Nie wiem jakie są Wasze obserwacje na temat najbardziej kontrowersyjnych transmisji na SU. Na pewno to co nas najbardziej szokuje, to jakieś wielkie zmiany. Ktoś robił transmisje w jakiś sposób, do którego zdążyliśmy się przyzwyczaić, a nagle zachodzi w nim wielka zmiana, do której przyzwyczaić się czasem bardzo trudno.

Pomimo tego, że czasem narzekacie na Moda 😉 on działa i tak naprawdę w przeciwieństwie do wielu miejsc w internecie nie jesteśmy na SU narażeni na szczególnie szokujące treści. Oczywiście, widzowie, którzy po raz pierwszy wchodzą na transmisje BDSM lub w stylu BDSM, mogą nie zrozumieć o co chodzi i będą bardzo zaszokowani. Pewną ciekawostkę mogę Wam tu zdradzić. Bardzo często transmisje BDSM kwalifikuje się w internecie jako treści „szerzące nienawiść”. Nie wiem dlaczego tak jest, ale tak chyba ktoś założył i tak zostało 😉

Tak naprawdę ShowUp.tv to jest bardzo porządne miejsce. Bo seks jest przyzwoity. Są miejsca w internecie, których lepiej nie odwiedzać, ale my szokujemy bardzo grzecznie 😉 Seks jest dla wszystkich, choć dla niektórych ludzi seks jest wciąż szokujący.

Jeśli jest coś co Was szokuje na SU (poza seksem) to podzielcie się ze mną swoimi opiniami.

Pozdrawiam Show up 😉