Który rozmiar ma znaczenie?

 

Dzisiejszy wpis poświęcam rozmiarom biustu u kobiet i penisa i mężczyzn. Nie da się ukryć, że często poruszacie takie tematy, ale może uda mi się obalić kilka mitów 😉

1. Im większe piersi tym większa frajda – bzdura. To tak jakbyśmy wrzucali wszystkie upodobania do jednego worka i wyciągali z niego średnią. Każdy kto lubi seks hiszpański na pewno mógłby powiedzieć, że im więcej tym lepiej. Są jednak też tacy, którzy zwracają uwagę na estetykę i proporcję, są wzrokowcami (większość mężczyzn należy właśnie do tej kategorii) w takim przypadku o wiele ważniejszy będzie kształt i wygląd piersi niż ich wielkość.
2. Kobiety mające duży, naturalny biust zwykle ukrywają spory brzuch – nieprawda. Wyjaśnienie tego to zadanie dla endokrynologa, ale ogólnie mówiąc naturalny biust jest związany z poziomem hormonów kobiecych, nie tak bardzo z tuszą, choć kobiety puszyste mają odpowiednio większy biust, ponieważ mają też wszystko większe (proporcjonalnie).
3. Kobiety z mniejszym biustem są bardziej wrażliwe na pieszczoty – nie do końca jest to prawda, choć w większości przypadków, jeśli tylko kobieta akceptuje rozmiar swojego biustu potrafi bardziej cieszyć się z pieszczot, niż kobieta z większym biustem.
4. Kobiety z mniejszym biustem lubią erotyczne przygody, kobiety z większym (naturalnym) biustem to zwykle typ domatorki, która chce szybko wyjść za mąż – w większości przypadków jest to prawda. Tutaj też dają o sobie znać hormony.
5. Duży członek jest marzeniem kobiet – prawda w przypadku tych kobiet, które miały wielu partnerów, tych bardziej puszystych i tych, które traktują seks jak rodzaj sportu.
6. Długość członka jest najważniejsza – nieprawda. Może być bardzo długi, a wtedy pojawiają się problemy z jego sztywnością i kobieta zaczyna myśleć, że coś jest nie tak albo z mężczyzną, albo z nią.
7. Długość członka decyduje o tym, czy kobieta ma orgazm – nieprawda. Według nowych badań nie istnieje nawet mityczny punk G, więc nie ma takiego miejsca, do którego trzeba koniecznie dotrzeć, by zaspokoić kobietę. Jeśli chcesz by kobieta zawsze miała orgazm wykorzystaj chemię pierwszych randek i naucz się co ona lubi. Dobry kochanek to taki, który potrafi dać kobiecie orgazm, a nie taki, który powie: mam 25 cm, a ty powinnaś się cieszyć.

Mam nadzieję, że znowu udało mi się rozbić kilka mitów.

Pozdrawiam Show Up 🙂