Letni romans

 

Latem zupełnie inaczej podchodzimy do życia. Wrzucamy więcej luzu, nie zależy nam tak bardzo na tym by być w porządku wobec całego świata, dbamy o siebie bardziej niż w innych okresach roku. Może to wpływ wyższych temperatur, ale latem częściej myślimy o miłości i o seksie.

ShowUp jest już dość dobrze zżytą społecznością, która całkiem nieźle się zna. Czasem ktoś zrobi coś zaskakującego o co go nigdy byśmy nie podejrzewali, ale generalnie jest tu bardzo wiele akceptacji dla innych. Nieprzyjemnych sytuacji tak naprawdę nie ma wiele, bo jesteśmy dość życzliwi i tolerancyjni. Choć w Internecie jest wiele społeczności, które mają się za bardzo tolerancyjne tak naprawdę jeśli spróbowalibyście się w nich odnaleźć może być trudno. Nie wszędzie otrzymuje się taką dawkę akceptacji jaką daje SU, a piszę to z doświadczenia 🙂

Chociaż dla osób, które znają tylko ShowUp z plotek, opisów lub krótkich pobytów tutaj, może być to miejsce, które w ogóle nie nadaje się do tego by poznać kogoś ciekawego i na przykład przeżyć jakieś letnie zauroczenie, tak naprawdę jest to równie dobre, miejsce jak każde inne. Telewizja ShowUp, choć wciąż utożsamiana z erotyką ma przecież swoje bardziej romantyczne sekrety 😉 Może dlatego, że o wiele trudniej jest tu kogoś okłamać 😉 Cokolwiek by to nie było ShowUp to całkiem niezłe miejsce, by romansować.
Nie namawiam Was, ale może dacie się skusić na jakieś letnie szaleństwo na SU 😉

Pozdrawiam ShowUp 🙂