Małe rzeczy, a cieszą oczy

 

Kilkakrotnie pisałam już na temat bielizny i gadżetów na transmisjach. Dziś też chcę dorzucić coś na ten temat.

Każdy nowy znajomy, któremu pokazuję stronę Showup od razu zauważa, że mamy bardzo atrakcyjne dziewczyny. Jesteście piękne i potraficie o siebie dbać, jednak widzowie są kapryśni i łatwo się nudzą. Mogą przysięgać, że jesteście numer jeden, mogą sypać komplementami, ale będą wchodzić na transmisje innych, dlatego że są inne.

Pokazując się na kamerkach jesteście poddawani/e nieustannej ocenie. Zwraca się uwagę na to jak wyglądacie, jak się zachowujecie, jaki show macie do zaproponowania. Atrakcyjne ciało zapewni Wam widzów, ale jeśli chcecie ich zatrzymać musicie ich zaskakiwać. Pamiętajcie, że nie ma nic złego w tym, że inspirujecie się kimś kto potrafi widza przyciągnąć. Kłopot pojawia się gdy kopiujecie czyjeś pomysły nie dodając nic od siebie. Wtedy może się zrobić mało przyjemna atmosfera.

Robiąc transmisje na ShowUp musicie wciąż szukać sposobów by zaskakiwać, szokować, przyciągać ludzi. Waszym największym wrogiem jest nuda. Nie możecie dopuścić do tego by widz był znudzony. To jak się czujecie na własnych transmisjach zależy także od zachowania ludzi, którzy Was oglądają. Kiedy zyskujecie widzów czujecie się lepiej. Jednak gdy ich tracicie Wasza pewność siebie znika, trudno ją odbudować. Dlatego warto dbać o widza, nie nudząc go.

Wszelkie gadżety erotyczne, buty, bielizna i przebrania, potrzebne są do stworzenia iluzji. Jeśli dobrze przemyślicie własne show pokażecie widzom siebie, ale zupełnie inaczej. Widz nie może się nudzić, niezależnie od tego jak wiele żetonów otrzymujecie. Nie może widzieć, że jesteście zniechęceni, w złym nastroju. Pamiętajcie, że cokolwiek się dzieje „show must go on” 😉

Bawcie się

Pozdrawiam Show up 😉