Na dwie kamerki

 

Niektórzy transmitujący decydują się na transmisje na dwie kamerki, lecz pamiętajcie o tym, że nie jest to normą na SU, jeśli więc interesują Was tego typu transmisje szukajcie tych, którzy się na to zgodzą.

Parę razy pisałam Wam o tym, że kiedy robicie transmisje jest to Wasze show i to Wy jesteście tu mistrzami gry. Wy ustalacie reguły, Wy także możecie wyrzucić z transmisji tych, którzy nie przestrzegają regulaminu, próbują zrobić z Waszej transmisji swój show lub po prostu wyprowadzić Was z równowagi. Pisałam o transmisjach publicznych, ale podobne zasady mogą być na transmisjach prywatnych.

Wiem, że wielu transmitujących ma ustalony scenariusz transmisji prywatnej, jest to także show, tylko nie jest to show publiczne. W takim przypadku widza obowiązują podobne zasady jak podczas transmisji publicznej. To transmitujący jest tu tym kto ustala reguły, może ustalić je tak, że to widz decyduje o tym jak będzie wyglądała transmisja. Zawsze, niezależnie od tego jaki rodzaj transmisji wybiera widz, to transmitujący udziela mu pozwolenia na to co dzieje się na transmisji.

Kiedy transmitujący ma ściśle opracowany scenariusz transmisji, na pewno nie zgodzi się na to by transmisja była przeprowadzana na dwie kamerki, ponieważ to w jakiś sposób zakłóciłoby jego show. Jeśli chcesz, by transmisja była na dwie kamerki, najlepiej znajdź kogoś kto zakłada taką możliwość.

Pozdrawiam wszystkich Show up 😉