Nasze sprawy na Facebooku

Jak większość z was zapewne wie, mamy profil na FB, który reprezentuje ShowUp.
Tam pojawiają się newsy na temat konkursów i obecności ShowUp w prasie, radiu i telewizji 😉

Jeśli nigdy nie zaglądaliście tam podaję adres: https://www.facebook.com/ShowUptv?fref=ts

Kolejną sprawą jest profil, z którym podjęliśmy współpracę, a którego celem jest reklama dla pięknych polskich dziewczyn. Adres profilu:
https://www.facebook.com/pages/Cycki-cuda-i-si%C4%99-uda/132802966903800?fref=ts

Możecie z niego korzystać by promować się w Internecie. Wystarczy wysłać swoje zdjęcie wraz z imieniem, zgodą na publikację i dopiskiem ShowUp na adres:
dziewczyny.nastart@o2.pl

Warto skorzystać, bo jak pewnie wiecie promocji nigdy nie jest za dużo a im bardziej jesteście rozpoznawalne tym więcej osób o was wie, także spoza kręgu ShowUp. Regulamin Facebooka nie pozwala jednak na zamieszczanie fotek nagich lub promujących nagość. Muszą to więc być fotki seksowne, ale przyzwoite.

Na profil ShowUp, który reprezentuje nas na FB możecie też przysyłać swoje zdjęcia, ale warunek jest ten sam – nie mogą to być zdjęcia zbyt ostre. Tutaj także panowie mogą wysyłać swoje fotki, bo profil obejmuje całość tego co się dzieje na ShowUp. Tu także musicie wyrazić zgodę na publikację waszych zdjęć.

Zaglądajcie, korzystajcie z możliwości jakie daje promocja wśród fejsbukowiczów i bawcie się dobrze.
W przyszłości zamierzamy też bardziej rozwinąć naszą działalność na Twitterze, co będzie na pewno z korzyścią zarówno dla naszego serwisu jak i dla was.
Pozdrawiam i zachęcam do komentowania – ale tylko na temat związany z wpisem!