Nie róbcie tego!

 

W ramach akcji: Nie róbcie tego! Proponuję następujące rzeczy:

1. Nie reklamujcie się na czatach innej transmisji nie pytając o zgodę transmitującego. Jest to po pierwsze bardzo nieuprzejme, a po drugie może być męczące jak spamujecie. Co tu dużo mówić, można się zareklamować bardziej subtelnie i nikogo nie urazić.

2. Nie zadawajcie głupich pytań. Głupie pytania są z cyklu: a dlaczego ty tu jesteś? Co ktoś taki robi na SU? Nie możesz sobie znaleźć męża? Szukasz męża? Pokażesz coś na zachętę? Lubisz czarnych mężczyzn? Kiedy miałaś ostatni raz stosunek?

3. Nie pisz ciągle „pokaż” to „pokaż” tamto. To jest denerwujące dla transmitującego, a poza tym z jakiej racji ma coś pokazywać jeśli nie chce. Cele są ustawione. Wszystko jest jasne.

4. Nie zaśmiecaj transmisji innych transmitujących wciąż zadając to samo pytanie, na przykład: „skąd jesteś” 30 razy, jak ktoś ma na imię można sprawdzić na jego profilu, o ile chce to imię podać. Jeśli transmitujący nie odpowie na pytanie, to znaczy, że nie chcę odpowiedzieć, może Cię zbanować lub uznać za świra, gdy zadajesz to samo pytanie kilkanaście razy. To już nie jest ciekawość, to jest trollowanie na transmisji.

5. Nie obrażaj innych, ani na czacie, ani na swojej transmisji. To ci nie wyjdzie na zdrowie i wcześniej czy później się o tym przekonasz.

Jeśli chcecie coś dorzuć do moich postulatów proszę bardzo 😉 Dyskusja w temacie: nie rób drugiemu co tobie niemiłe 😉

Pozdrawiam, trzymajcie się Show Up